MojAndroid

Sony Xperia Z1 bola oficiálne predstavená začiatkom septembra v troch farbách: bielej, čiernej a fialovej. Podľa uniknutých snímkov to však vyzerá tak, že Sony pracuje aj na štvrtom farebnom variante – červenom.

z1re

O červenej verzii Sony Xperia Z1 sme sa poprvýkrát dozvedeli zo série snímok pridaných na stránkach Xperia Guide. Hoci Sony výrobu Z1 v limitovanej červenej farbe ešte nepotvrdil, k dispozícii máme veľmi kvalitné reálne fotografie. Nebolo by to však ani prvý a nanešťastie zrejme ani poslednýkrát, čo by mohlo ísť o podvod.

z1

Pri prezeraní fotografií ma ale zaujala jedna vec. A síce tá, že telefón beží na OS Android vo verzii 4.4.2 Kitkat. To vo mne vzbudzuje isté pochybnosti, nakoľko na Nexusoch zatiaľ nie je k dispozícii ani verzia 4.4.1. Nemusí to ale znamenať, že červená Z1 nebude. Sony už skôr vyhlásilo, že sa nechystá dlho čakať, aby svoje aktuálne vlajkové lode aktualizoval na najnovšiu verziu OS Android. Možno ňou bude už Android 4.4.2 a toto je testovacie zariadenie. Či je tomu naozaj tak, to nevieme povedať s určitosťou.

z1r

Je teda diskutabilné, či Sony červenú Xperiu Z1 skutočne predstaví. A ak ju aj predstaví, stále to neznamená, že bude aj dostupná pre európsky trh. Každopádne na obrázkoch vyzerá toto zariadenie naozaj veľmi dobre. Zaujať by mohlo predovšetkým nežnejšie pohlavie. Tak čo dámy a páni, chceli by ste vlajkovú loď spoločnosti Sony v červenej farbe, alebo ste spokojní s existujúcimi farebnými variantmi?

Zdroj: Androidauthority

23.11.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+