MojAndroid

V decembri sme vás informovali o smartfónoch, ktoré údajne chystá spoločnosť Sony, presnejšie má ísť o nástupcov série Z5 v podobe Z6. Má ich byť až 5, presnejšie verzie Z6 Mini, Z6 Compact, Z6, Z6 Plus a Z6 Ultra. Momentálne však prichádzajú uniknuté fotografie, na ktorých je zrejme zobrazené ďalšie Sony zariadenie. Napriek tomu, že nevidno žiadne logo či nápis, podľa pocketnow.com by malo ísť o model Xperia C6.

xperia-c6-leak_sony

Displej Sony Xperia C6 by mohol mať veľkosť 5,5 palca a rozlíšenie 1080p a v útrobách sa má nachádzať osemjadro v podobe MediaTek Helio P10. Hovorí sa teda o pomerne slušnom výkone v rámci strednej triedy. Za pozornosť stojí riešenie displeja a okrajov stlačených na minimum. V kombinácii s 2,5 D zakriveným sklom sa to naozaj približuje k bezokrajovému smartfónu.

Hardvérové prvky tiež zodpovedajú architektúre Sony – či už okrúhle tlačidlo vypnutia/zapnutia, alebo vysoko osadený reproduktor. Pravdou však je, že v porovnaní s modelom Xperia C3 tu chýba reproduktor na spodnej strane, slúžiaci na stereo prehrávanie multimediálneho obsahu. Akonáhle sa dozvieme viac, budeme vás informovať.

Zdroj: pocketnow.com

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+