MojAndroid

Prvé správy o nových zariadeniach spoločnosti Sony sa objavili už dávnejšie a poukázali na to, že spoločnosť by mohla predstaviť hneď 5 rôznych verzií Xperie Z6. K ním sa má po novom pridať aj model Z6 Lite, ktorý sa veľkosťou zaradí niekde medzi Z6 Compact (4,6″ displej) a klasickú Z6 (5,2-palcový displej). Veľkosť zobrazovacieho panelu by u tohto modelu mala totižto dosiahnuť 5 palcov.

Podľa čínskej stránky Mobide-dad, bude takáto Xperia disponovať kovovým rámom a poháňaná bude novým procesorom Snapdragon 650 (pôvodne známym aj pod označením Snapdragon 618). Novinka by mala potešiť aj cenou, ktorá by údajne nemala presiahnuť hodnotu 385-dolárov. Predstavená by mohla byť spolu s ostatnými modelmi, pravdepodobne niekedy v polovici nového roka – konkrétne sa hovorí o máji.

Samozrejme, zatiaľ ide iba o dohady, ktoré nemôžeme v žiadnom prípade považovať sa 100% hodnoverné. Sony však v budúcom roku určite ukáže svetu viacero noviniek a je možné, že medzi nimi nebude chýbať ani Xperia Z6 Lite.

Zdroj: phonearena

30.12.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+