MojAndroid

Sony predstavil nové príslušenstvo pre váš smartfón. Novinka s názvom WG-C20 ponúka funkcie bezdrôtového centra pre vaše zariadenia. Ponúka niekoľko funkcií, ktoré oceníte nielen na cestách, ale aj doma. Obsahuje vlastný USB port, čítačku pamäťových kariet a tiež záložnú batériu, pomocou ktorej je možné dobiť mobilné zariadenia.

black_cw

Sony WG-C20 umožňuje jednoduché zdieľanie súborov s ostatnými zariadeniami prostredníctvom WiFi. Spárovanie a nadviazanie spojenia sa realizuje pomocou NFC. Krabička s rozmermi 144 x 71 x 9 mm podporuje aj protokol DLNA pre zdieľanie multimediálneho obsahu, takže svoje videá, obrázky alebo hudbu môžete jednoducho spustiť aj na kompatibilnom televízore alebo inom zariadení vrátane smartfónu, či tabletu. Zariadenie zvláda súčasne komunikáciu s maximálne ôsmymi ďalšími používateľmi. Bonusom je vstavaná batéria, ktorú môžete použiť na dobitie vášho smartfónu – k dispozícii je klasický USB a micro USB výstup s maximálnym prúdovým zaťažením do 1,5 a 1A.

WGC20pic1

Nové prenosné centrum pre smartfóny svojim dizajnom kopíruje línie zariadenia Sony Xperia Z1. Dostupné bude od novembra v bielej, čiernej a fialovej farbe za zatiaľ nezistenú cenu. Sony v tomto čase na Google Play sprístupní aj aplikáciu pre jednoduchú správu súborov prostredníctvom tohto zariadenia.

Zdroj: Sony

6.9.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+