MojAndroid

Sony Ericsson Xperia X10 Sensuous Black s AndroidŠvédsko-japonský výrobca obohatí už o niekoľko týždňov akciovú ponuku T-Mobile aj o ďalší model z hi-end radu Xperia™.
Model Xperia™ X10 je prvý model výrobcu s operačným systémom Android od spoločnosti Google. Po hardvérovej stránke ide o špičkový prístroj s 1 GHz procesorom a ohromným dotykovým displejom s uhlopriečkou 4“ a rozlíšením 480×854 pixlov.

Multimediá zastrešuje 8,1-megapixlový prístroj s autofocusom a LED bleskom. Pre hudobných fanúšikov je určený MP3/AAC prehrávač so špeciálnymi funkciami ako TrackID pre určenie hudobných skladieb. Súčasťou prístroja je aj 3,5 mm jack. Xperia™ X10 obsahuje navyše funkciu Mediascape™ združujúcu všetky multimédiá prístroja na jednom mieste. Ďalšou špecifickou funkciou je aj Timescape™, ktorý zjednocuje všetku komunikáciu vrátane sociálnych sietí Facebook či Twitter, elektronickú poštu, textové správy či aj fotografie – a to všetko v jednej aplikácii. Konektivitu so svetom a internetom sprostredkujú technológie HSDPA, HSUPA i Wi-Fi.

Video:

Sony Ericsson Xperia™ X10 sa začne predávať v T-Mobile Slovensko v priebehu niekoľkých týždňov.

Súťaž so Sony Ericssonom a T-Mobile o oficiálnu FIFA Adidas loptu
Spoločnosti Sony Ericsson a T-Mobile Slovensko navyše pripravili pre zákazníkov aj špeciálnu súťaž pri príležitosti uvedenia nových modelov i blížiacich sa Majstrovstiev sveta vo futbale v Južnej Afrike. Prvých 3 000 zákazníkov, ktorí si zakúpia mobilný telefón Sony Ericsson Elm™ alebo Sony Ericsson Vivaz™ získa automaticky garantovanú výhru vo forme oficialnej FIFA Adidas lopty. Cena bude súčasťou balenia oboch telefónov. Účastník, ktorý si zakúpil telefón Sony Ericsson Elm™ alebo Sony Ericsson Vivaz™ v období 12.4. – 9.5.2010 bude automaticky zaradený aj do zlosovania o hlavnú cenu 1 x World Cup Ticket Package.

10.4.2010

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+