MojAndroid

Smart Roadshow 2019, nový koncept tradičného podujatia Android Roadshow, prichádza po Prešove do ďalšieho mesta na Slovensku. Už v sobotu 18.mája budeme v Žiline v hoteli Holiday Inn. Oficiálny program začne o 10-tej hodine. Okrem množstva zaujímavých prednášok a stánkov partnerov si budete môcť zajazdiť na elektromobile Tesla Model 3.

Tesla Model 3: Nová éra elektromobility

Po úspechoch elektromobilov Tesla Model S a Tesla Model X sa pozornosť celého sveta upriamila na novinku – Tesla Model 3. Tá má byť dostupnejšou verziou prémiového sedanu a SUV a priniesť esenciu a to najdôležitejšie z predchádzajúcich modelov do nižšej triedy. Stále je to však plnohodnotná Tesla, vrátane pokročilého autopilota, obrovskej stredovej konzoly, minimalistického dizajnu a fantastického dojazdu.

 

Vyskúšajte si Tesla Model 3 aj v Žiline!

Chcete sa aj vy povoziť v Tesle Model 3? Už počas Smart Roadshow 2019 v Žiline na to budete mať jedinečnú príležitosť. Príďte preto už v sobotu, 18. mája do hotela Holiday Inn a zažite budúcnosť elektromobility na vlastnej koži.

Spoplatnenú jazdu sprostredkuje portál natesle.sk, kde si môžete vybrať 30, 60 alebo 120 minútovú jazdu a zažiť Model 3 naživo. K dispozícii je iba 8 jázd, tak sa registrujte čo najskôr. Testovacie jazdy začnú o 11-tej hodine a posledná jazda bude od 17:20 do 17:50 hod. Dve jazdy pribudli aj na nedeľu.

 

 

Mali by ste záujem zajazdiť si na Tesle Model 3?

Zobraziť výsledky

Loading ... Loading ...
14.5.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+