MojAndroid

Smart Roadshow 2019, nový koncept tradičného podujatia Android Roadshow, prichádza po Prešove do ďalšieho mesta na Slovensku. Už v sobotu 18.mája budeme v Žiline v hoteli Holiday Inn. Oficiálny program začne o 10-tej hodine. Okrem množstva zaujímavých prednášok a stánkov partnerov si budete môcť zajazdiť na elektromobile Tesla Model 3.

Tesla Model 3: Nová éra elektromobility

Po úspechoch elektromobilov Tesla Model S a Tesla Model X sa pozornosť celého sveta upriamila na novinku – Tesla Model 3. Tá má byť dostupnejšou verziou prémiového sedanu a SUV a priniesť esenciu a to najdôležitejšie z predchádzajúcich modelov do nižšej triedy. Stále je to však plnohodnotná Tesla, vrátane pokročilého autopilota, obrovskej stredovej konzoly, minimalistického dizajnu a fantastického dojazdu.

 

Vyskúšajte si Tesla Model 3 aj v Žiline!

Chcete sa aj vy povoziť v Tesle Model 3? Už počas Smart Roadshow 2019 v Žiline na to budete mať jedinečnú príležitosť. Príďte preto už v sobotu, 18. mája do hotela Holiday Inn a zažite budúcnosť elektromobility na vlastnej koži.

Spoplatnenú jazdu sprostredkuje portál natesle.sk, kde si môžete vybrať 30, 60 alebo 120 minútovú jazdu a zažiť Model 3 naživo. K dispozícii je iba 8 jázd, tak sa registrujte čo najskôr. Testovacie jazdy začnú o 11-tej hodine a posledná jazda bude od 17:20 do 17:50 hod. Dve jazdy pribudli aj na nedeľu.

 

 

Mali by ste záujem zajazdiť si na Tesle Model 3?

Zobraziť výsledky

Loading ... Loading ...
14.5.2019

+