MojAndroid

Portál MôjAndroid spúšťa anketu Smart Operátor 2021. Ide o prvý ročník jedinečnej ankety, v ktorej v spolupráci s čitateľmi hľadáme najlepšieho slovenského operátora z pohľadu smart funkcií.

Tak, ako je tomu v prípade našich už etablovaných súťaží Smart Banka či Smart Poisťovńa, do ktorých sa pravidelne zapájajú desaťtisíce hlasujúcich, aj Smart Operátor so sebou prináša objektívne hodnotenie založené na preferenciách respondentov získaných z nášho prieskumu.

Svet mobilných operátorov je dynamický a neustále sa vyvíja

Svet mobilných operátorov je neustále horúcou témou, ktorá sa týka nás všetkých. Každý, kto používa mobilný telefón, súčasne využíva aj služby jedného z operátorov. Na výber má zo štyroch plnohodnotných hráčov: Orange, Telekom, O2 a 4ka (zoradení podľa veľkosti), ktorých dopĺňajú tzv. virtuálni operátori.

Hodnotenie je zamerané najmä na možnosti a kvalitu služieb jednotlivých operátorov v oblasti smart funkcionalít. To znamená, že čo všetko si vie zákazník vybaviť priamo prostredníctvom svojho smartfónu, bez nutnosti návštevy pobočky alebo telefonovania na call centrum.

Hlasovanie spustené

Hlasovanie prebieha od 20.5.2021 do 30.6.2021. Na základe odovzdaných hlasov a konkrétnych smart funkcií spoznáme najlepšieho slovenského Smart Operátora 2021. Zo všetkých hlasujúcich vyžrebujeme jedného, ktorý vyhrá smartfón podľa vlastného výberu za 500 €.

Vybrať toho najlepšieho operátora nie je jednoduché. Potreby klientov sú rôzne a každý má iné priority. Niekto potrebuje neobmedzené volania, iný zase čo najviac dát či najlepšie pokrytie. Trh na Slovensku je v tomto smere pomerne rôznorodý a finálny výber je na samotnom zákazníkovi.

Operátori sa chvália, že majú najlepšie služby, najlepšie aplikácie a podobne. My sa to spolu s vami v tejto ankete pokúsime zistiť. Nepozeráme sa na ceny, neporovnávame paušály, ale zameriavame sa na smart funkcie našich operátorov.

Vyhrajte smartfón v hodnote 500 eur

Neváhajte a zahlasujte v našej ankete Smart Operátor 2021. Všetci hlasujúci budú zaradení do žrebovania o nový smartfón v hodnote 500 eur. Dotazník môžete vyplniť len raz, duplicitné odpovede budú zo súťaže vyradené.

Podmienky súťaže

 • Organizátor súťaže je portál MojAndroid.sk
 • Pre zapojenie sa do súťaže je potrebné vyplniť a odoslať formulár „Smart Operátor 2021 – hlasovací formulár“. Odkaz na formulár je umiestnený v článku s vyhlásením súťaže.
 • Súťaž začína 20.05.2021 a končí 30.06.2021 o polnoci.
 • Zúčastniť sa môže každý len raz, duplicitné odpovede budú vymazané.
 • Vyžrebovaný súťažiaci vyhrá smartfón v hodnote do 500 € podľa vlastného výberu. Výherca dostane na výber z 5 zariadení.
 • Výhercu oznámime po ukončení súťaže na stránke MojAndroid.sk v článku s vyhodnotením súťaže
 • Zapojiť sa do súťaže môže každá fyzická osoba s trvalým pobytom na území Slovenskej republiky a Českej republiky s vekom 18 a viac rokov v čase zapojenia sa do súťaže.
 • Súťaže sa nemôžu zúčastniť vlastníci, zamestnanci organizátora a ich blízke osoby (v zmysle §116 OZ), ani iné subjekty spojené s organizáciou tejto súťaže a ich blízke osoby.
 • Na výhru v súťaži nevzniká právny nárok. V zmysle § 845 Obč. zákonníka v platnom znení nemožno výhru vymáhať a to ani prostredníctvom súdu.
 • Výhry zo súťaže sú predmetom dane z príjmov fyzických osôb v zmysle zákona č. 595/2003 Z.z. o dani z príjmov a výhercovia sú povinní pri zdanení výhry postupovať podľa toho zákona. Výhry, ktoré výhercovia obdržia predstavujú výhry pred zdanením. Podľa zákona č 595/2003 Z.z. o dani z príjmov, výhry z reklamnej súťaže alebo žrebovania, ktoré neprevyšujú výšku 350 € zdaneniu nepodliehajú.
 • Organizátor súťaže si vyhradzuje právo rozhodovať o všetkých otázkach týkajúcich sa tejto súťaže podľa vlastného uváženia a vyhradzuje si tiež právo kedykoľvek obmedziť, odložiť, prerušiť, zmeniť alebo zrušiť súťaž a jej pravidlá
20.5.2021

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+