MojAndroid

Počas augustových dní sme na stránke prinášali prehľad inteligentných a online funkcií poisťovní pôsobiacich na Slovensku a vy ste hlasovali v ankete Smart Poisťovňa 2020.

Vďaka tomu ste nám pomohli vybrať a ohodnotiť tie najlepšie poisťovne. Teraz už poznáme víťazov v jednotlivých kategóriách a zároveň aj šťastného výhercu smartfónu podľa vlastného výberu v cene do 400 eur.

Ako prebiehalo hlasovanie a hodnotenie

Rovnako ako v roku 2019, aj tentokrát sme do úvahy brali päť najhlavnejších faktorov – optimalizáciu stránok poisťovní pre mobilné zariadenia, možnosti poistenia a vybavenia poistnej udalosti online, služby online klientskej zóny, služby sociálnych sietí ako náhrady call centier a možnosti jednotlivých mobilných aplikácií. Porovnanie funkcií jednotlivých aplikácií nájdete v článkoch:

 1. Smart Poisťovňa 2020: Mobilné aplikácie | Porovnanie
 2. Smart Poisťovňa 2020: Sociálne siete ako náhrada call centier | Porovnanie
 3. Smart Poisťovňa 2020: Služby online klientskej zóny | Porovnanie
 4. Smart Poisťovňa 2020: Poistenie a vybavenie poistnej udalosti online | Porovnanie
 5. Smart Poisťovňa 2020: Optimalizácia stránok poisťovní pre mobilné zariadenia | Porovnanie

Tento rok sme vyhodnocovali výsledky v štyroch kategóriách – Zdravotná Smart Poisťovňa 2020, Komerčná Smart Poisťovňa 2020, Mobilná aplikácia poisťovne 2020, Cena sympatie Smart Poisťovňa 2020. Ankety sa v trvaní od 10.augusta do 30. augusta 2020 celkovo zúčastnilo 5913 hlasujúcich.

Pri hodnotení sa pritom do úvahy brali rôzne faktory, ktoré boli zhrnuté a porovnanie v jednotlivých článkoch. Úplne samostatná kategória Cena sympatie Smart Poisťovňa 2020 bola založená na vašich preferenciách. V hlasovaní sme sa vás totiž pýtali na to, ktorá poisťovňa má podľa vás najlepšiu aplikáciu a zároveň ktorá má podľa vás najlepšie online funkcie.

Smart Poisťovňa 2020: Umiestnenia v jednotlivých kategóriách

Kategória Zdravotná Smart Poisťovňa 2020

 1. miesto – Dôvera
 2. miesto – VšZP
 3. miesto – Union ZP

Kategória Komerčná Smart Poisťovňa 2020

 1. miesto – Allianz SP
 2. miesto – UNIQA
 3. miesto – Onlia

Kategória Mobilná aplikácia poisťovne 2020

 1. miesto – Dôvera
 2. miesto – VšZP
 3. miesto – Onlia

Kategória Cena sympatie Smart Poisťovňa 2020

 1. miesto – VšZP

Výherca súťaže o smartfón podľa vlastného výberu v cene do 400 eur

Nezabudli sme ani na výhru. Všetci tí, ktorí sa zapojili do hlasovania a riadne vyplnili svoje kontaktné údaje, boli automaticky zaradení do žrebovania o smartfón podľa vlastného výberu v cene do 400 eur.

 • Výhercom sa stáva Ivan Sedlačik.

Výhercovi srdečne blahoželáme a v dohľadnej dobe ho budeme kontaktovať. Ak ste nevyhrali, nezúfajte – na našom webe nájdete pravidelne množstvo podobných ankiet, v ktorých sa súťaží o hodnotné ceny. Nabudúce tak môžete byť šťastným výhercom práve vy!

11.9.2020

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+