MojAndroid

Aktualizované 15. mája o 15:00:

WebSupport postupne končí s podporou svojich mobilných aplikácií. Už čoskoro bude aplikácia odstránená z jednotlivých obchodov a používatelia môžu naďalej využívať webové rozhranie služby.

Pôvodný článok:

Spoločnosť WebSupport, ktorá je najväčším prevádzkovateľom hostingov na Slovensku, pripravila pre svojich klientov vlastnú mobilnú aplikáciu. Tá je navrhnutá v štýle webstránky spoločnosti a prináša niekoľko praktických funkcií. Medzi ne patrí napríklad overovanie voľných domén, notifikácie pre prihlásených používateľov, či kategória pomoc, kde nájde každý z klientov informácie o problémoch, ktoré mohli vzniknúť na jeho stránke. Výhodou je tiež priame napojenie na helpdesk, kde môžete požiadať o okamžitú pomoc. Pri doménach je dostupné aj ich okamžité zakúpenie, či návrh inej domény, pokiaľ je tá vyhľadávaná nedostupná.

Aplikácia WebSupport má hlavnú obrazovku a bočné kontextové menu, ktoré zobrazuje vyššie vymenované možnosti. Cez položku Účet sa do nej môžete prihlásiť pomocou svojho WS konta a zapnúť si aj notifikácie. Tie vás upozornia na výpadok alebo iný problém s vašim webom, prichádzajú faktúru alebo na prekročenie limitu. Celkovo na nás zapôsobila táto aplikácia dobrým dojmom a je príjemným doplnkom pre funkciami nabitú webstránku. Jej fungovanie bolo bezproblémové a aplikácia bola počas celej doby testovania stabilná.

31.8.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+