MojAndroid

Aké počasie je von? Tak to je otázka, na ktorú hľadá odpoveď každý z nás, keď sa niekam chystá. Po nainštalovaní slovenskej aplikácie UNIWeather však táto otázka bude bezpredmetná a všetky dôležité údaje nájdete priamo vo svojom smartfóne čí tablete. Pekne spracovaná aplikácia s predpoveďou počasia od slovenského autora Jána Turského však obsahuje oveľa viac ako len jednoduchú predpoveď.

uniweather-01 uniweather-02

UNIWeather je komplexne spracovanou aplikáciou na predpoveď počasia. Korene aplikácie pochádzajú z našej rodnej zeme, a preto je samozrejmosťou aj lokalizácia do slovenčiny. V materskom jazyku si môžete užiť naozaj bohatú predpoveď počasia, ktorá obsahuje informácie o aktuálnej teplote, tlaku, pocitovej teplote, vetre, vlhkosti vzduchu, či ďalších aspektoch počasia, ktoré nájdete priamo na domovskej obrazovke aplikácie alebo v jej bočnom menu, ktoré v sebe skrýva ďalšie možnosti. Predpoveď je čerpaná zo zdrojov servera CustomWeather a aj v našich končinách je presná, čo oceníte v každom ročnom období. Jednoduchý dizajn aplikácie je doplnený o niekoľko možností subjektívnych úprav, od ikon cez widgety až po celé témy si aplikáciu môžete upraviť podľa seba. Za to má u nás autor veľké plus, podobné funkcie totižto ponúka len máloktorá svetová aplikácia.

Aplikácia UNIWeather ponúka niekoľko farebných widgetov v rôznych veľkostiach, ktoré si môžete umiestniť na svoju plochu. Zaujímavou funkciou je nočný režim, ktorý aplikáciu zobrazí v nádychu tmavej farby po dosiahnutí určitej hodiny dňa alebo horoskopy, čínske znamenia či elementy, ktoré si môžete prezrieť priamo v aplikácii. Užitočným je tiež počasie v notifikačnej lište, ktoré si môžete zvoliť dobrovoľne. UNIWeather je na stiahnutie dostupné bezplatne z Obchodu Play, ak chcete podporiť autora, odstrániť reklamy a získať neobmedzený prístup k počasiu aj v budúcnosti, zaplatíte 1,49 €. Odkazy na stiahnutie sú dostupné nižšie.

Verzia: 5.4
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 5.4
Aktuálna cena: Zdarma

8.10.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+