MojAndroid

Mobilný operačný systém Android sa vďaka neustále narastajúcemu počtu aktivovaných zariadení stáva vynikajúcou platformou pre developerov. Rovnako ako v zahraničí, aj na slovenskej vývojárskej scéne sa objavujú noví talentovavaní programátori, ktorí pracujú na vývoji vlastných aplikácií a hier. Nedávno sa v obchode Google Play objavil nový herný titul s názvom Meteorites, ktorý ponúka zaujímavú ručne kreslenú grafiku a vynikajúcu fyziku.

Meteorites slovenska android hra

Cieľ novej slovenskej hry je veľmi jednoduchý – trafiť našu matku zem meteoritom, ktorý je vystrelený z mimozemského plavidla. Nebude to však také ľahké ako sa zdá. UFO totižto zastavilo na neprístupných miestach a vy budete musieť využiť gravitáciu vesmírnych telies, aby ste zmenili dráhu letu a nakoniec zasiahli Zem. Pretože “ufóni” majú štýl, v každom kole získavate “style” body za to, akým spôsobom sa vám podarí zničiť celú ľudskú civilizáciu. Titul ponúka celkom 56 úrovní, ktorých obtiažnosť sa samozrejme stupňuje. Po tom, čo všetky prejdete, môžete využiť editor, kde si vytvoríte vlastné levely.

Meteorites slovenska android hra 2 Meteorites slovenska android hra 2 Meteorites slovenska android hra 2

Meteorites je veľmi príjemný titul, ktorý vás na nejaký čas určite zabaví. Možno by bolo viac na mieste, ak by UFO vystrelilo nejakú raketu namiesto objemného meteoritu, no to je len detail, ktorý neohrozuje hrateľnosť. Takisto by sme uvítali aj jednoduchú hudbu a zvukové efekty, ktoré by hre dodali ďalší rozmer. Novinku z dielne slovenských developerov rozhodne odporúčame vyskúšať a autorom držíme palce v ďalšom vývoji. Hra je v obchode Google Play dostupná zadarmo bez akýchkoľvek reklám a stiahnuť si ju môžete kliknutím na nižšie uvedený widget.

Verzia: 1.3.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.3.1
Aktuálna cena: Zdarma

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+