MojAndroid

Olympijské hry sa nezadržateľne blížia, štart 27. júla 2012,  a Slovenský olympijský výbor nezaostáva za trendmi poslednej doby – prináša všetkým fanúšikom Slovenského olympijského výboru, a hlavne športovcov zúčastňujúcich sa na Olympijských hrách Londýn 2012, svoju vlastnú Android aplikáciu pod názvom SOV Londýn 2012.

Aplikácia SOV Londýn 2012 je komplexným sprievodcom o všetkých športoch a športovcoch na OH Londýn 2012. Prináša aktuálne informácie z diania okolo Slovenského olympijského výboru, fotogalériu, program slovenských športovcov, kompletný pohľad na slovenskú olympijskú výpravu, medailistov od čias Rakúsko-Uhorska, prehľad športovísk a parkov v Londýne.

Nechýbajú informácie o Slovenskom olympijskom výbore a aj pohľad na sponzorov a partnerov, ktorí finančne a inak podporili našu olympijskú výpravu na Olympijských hrách Londýn 2012.

Aplikácia SOV Londýn 2012 prináša podrobné informácie o Londýne a miestach, kde sa naši športovci počas olympiády budú pohybovať. Nechýba ani program a aj možnosť stiahnuť si olympijskú brožúru našej výpravy v PDF.

Vo fotogalérii nájdete momentky z rozhovorov a stretnutí našich športovcov nielen s médiami, ale aj z rôznych, športových a dobročinných akcií a stretnutí.

V časti výprava Slovenska nájdeme kompletné údaje jednotlivých športovcov, rozdelených podľa športov, v ktorých našu krajinu budú reprezentovať.

Na záver musíme dodať, že počin Slovenského olympijského výboru považujeme za pokrokový posun vpred, ktorý bude znamenať pre fanúšikov slovenského olympijského športu významnú dávku informácií a možností, ako sa ešte viac spojiť so svojimi obľúbenými športovcami, ktorí budú na Olympijských hrách Londýn 2012 hájiť naše farby.

Verzia: 1.2.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.2.1
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj, foto: Google Play Store, aplikácia SOV Londýn 2012

19.7.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+