MojAndroid

Aplikácia City Life vám prináša akcie a udalosti vo vašom okolí prostredníctvom prepojenia na Facebook. V aplikácii nájdete pohľad na udalosti a akcie svojich priateľov, pri ktorých potvrdili svoju účasť.

 

Previazanosťou aplikácie City Life s Facebookom získavate naozaj zaujímavý prehľad o udalostiach. Jednotlivé udalosti si môžete pozrieť v prehľade tak, že vidíte samotných účastníkov udalostí a následne si ich na udalosti môžete vyhľadať a spojiť sa s nimi.

Taktiež získavate prehľad o mnohých udalostiach svojich priateľov, ktorých máte na Facebooku.  Získate tak prehľad o tom, koho a kde môžete stretnúť, kde sa koná party a kto sa na nej zúčastní. Prehľad máte aj počte jednotlivých pohlaví, takže viete, koľko žien alebo mužov sa na udalosti zúčastní.

 

Ak vás niečo zaujme, môžete si udalosť uložiť a pravidelne o nej môžete byť informovaní. Taktiež si môžete poznačiť niektorých ľudí, ktorých neskôr môžete kontaktovať.

Aplikácia City Life prichádza v dvoch verziách: zadarmo s obmedzeniami a za cenu 0,99 € v plnej verzii.

24.11.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+