MojAndroid

Máte v obľube počúvanie slovenských rádiových staníc? Obmedzuje vás používanie slúchadiel pre pripojenie k FM rádiu vo vašom smartfóne? Riešením môže byť aj aplikácia SK Rádio, ktorá ponúka široké spektrum slovenských staníc, viac úrovní kvality prehrávania pre šetrenie vašich mobilných dát, ale aj ďalšie zaujímavé funkcie.

Okrem prehrávania rádia ponúka aj časovač či budík

Prostredie aplikácie je príjemné a jednoduché. V menu potiahnutím z ľavej strany si môžete zvoliť príslušnú stanicu a následne ju ovládať prostredníctvom prvkov na základnej obrazovke. K dispozícii máte dve kvality prehrávania. Nižšiu kvalitu môžete využiť napríklad pri používaní prostredníctvom mobilných dát a vyššiu kvalitu následne pri Wi-Fi pripojení. V menu na pravej strane máte k dispozícii kontaktovať vývojárov, zdieľať aplikáciu či zakúpiť Pro verziu.

Náš tip
TOP Android aplikácie týždňa | 28. týždeň 2017

Základná obrazovka ponúka názov rádiovej stanice, informáciu o aktuálnej skladbe (túto funkciu nemusia podporovať všetky dostupné rádiové stanice), reguláciu hlasitosti, časovač vypnutia či nastavenie rádio budíka. K dispozícii je tiež označenie danej rádio stanice ako obľúbenej či zoznam všetkých obľúbených staníc. V spodnej časti sa nachádza reklamná lišta (len v neplatenej verzii).

Zoznam podporovaných rádio staníc:

Aligator, Anténa Rock, Detské Rádio, Europa 2, FF Rádio, Fun Rádio, G-Radio, INRO, New Model Radio, Nonstop Rádio, Pulz Rádio, Rádio 7, AetterBest FM, Beta, Blesk, Devín, Expres, Rádio FM, Frontinus, Janko Hraško, Jemné, Junior, Kiss, Klasika, Košice, Liptov, Litera, Lumen, Max, Modra, Modus, One, Patria, Piešťany, Plus, Pyramída, Rapeš, Rebeca, Regina, Roma, SiTy, Slovakia International, Slovensko, Sport, Šírava, TLIS, Trench Town, Vlna, Wow, X, Yes, YTB, Rocková Republika, Rusyn FM, SKY Rádio, Slobodný vysielač, ŠtuRKo, tvojeRADIO.com, Viva Metropol, Záhorácke Rádio

Aplikáciu SK Rádio si môžete stiahnuť zadarmo prostredníctvom Obchodu Play. Za poplatok v hodnote 2,99 € si môžete následne odomknúť verziu SK Rádio Pro bez reklám.

Verzia: 5.0.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 5.0.1
Aktuálna cena: Zdarma

Verzia: 4.0.4
Pôvodná cena: 1,89 €
Aktuálna cena: 2,99 €
Verzia: 4.0.4
Pôvodná cena: 1,89 €
Aktuálna cena: 2,99 €

24.7.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+