MojAndroid
Slavo Dzuričko 17.júl 2017

Green Network

Aplikácia Green Network vám ponúka hneď niekoľko možností prispôsobenia či vylepšenia vášho aktuálneho pripojenia. V rámci aplikácie môžete odmerať silu signálu či rýchlosť vášho Wi-Fi pripojenia. K dispozícii je aj možnosť testovania bezpečnosti pripojenia proti istým formám napadnutia. Aplikácia rovnako ukončí niektoré procesy na pozadí pre zlepšenie vášho pripojenia. Titul Green Network si môžete stiahnuť z Obchodu Play zadarmo.

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma

Svetobežka

Aplikácia Svetobežka ponúka pomoc v núdzových situáciách pri cestách v zahraničí. Nájdete v nej informácie o prípadných rizikách v jednotlivých krajinách, kontakt na veľvyslanectvá (telefonicky či mailom) a praktické rady v prípade straty dokladov, krádeže či havárie. K dispozícii je tiež možnosť dobrovoľnej online registrácie a ohlásenia stavu núdze. Titul Svetobežka si môžete stiahnuť v Obchode Play zadarmo.

Verzia: 1.2.6
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.2.6
Aktuálna cena: Zdarma

PoistimTo

Výber online poistenia sa vďaka tejto aplikácii zjednodušuje na pár kliknutí. Stačí si vybrať druh poistenia a nasledovať jednoduché kroky, ktorými vás aplikácia automaticky povedie. Zámerom autorov bolo vedieť používateľom ponúknuť také typy poistenia, ktoré sa dajú uzavrieť rýchlo a pre vznik poistenia postačí aj váš smartfón. Aplikáciu PoistimTo si môžete stiahnuť zadarmo z Obchodu Play.ň

Verzia: 1.0.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.1
Aktuálna cena: Zdarma

DU GIF Maker: GIF Maker, Video to GIF & GIF Editor

Titul DU GIF Maker vám prináša jednoduchú úpravu vašich obrázkov a videí do formátu GIF animácií. K dispozícii je konvertovanie videa či fotografií do GIF animácie, nahrávanie obrazovky pre vytvorenie GIF animácie a nechýbajú ani nástroje pre úpravu vašich animácií ako vkladanie textu, nálepky a ďalšie. Aplikácia je dostupná v Obchode Play zadarmo a to bez reklám, bez in-app nákupov či vodoznakov.

Verzia: 1.2.1
Aktuálna cena: Zdarma

XDA Feed – Customize Your Android

Máte radi prispôsobenie vášho Android smartfónu prostredníctvom vylepšení z portálu XDA-developers? V tom prípade vám nesmie uniknúť mobilná aplikácia XDA Feed – Customize Your Android. Prostredníctvom aplikácie môžete mať prehľad o tých najlepších vylepšeniach z fóra a portálu XDA-developers. Aplikácia má skutočne dobré hodnotenie v Obchode Play od používateľov na úrovni 4,6/5. Titul je dostupný na stiahnutie zadarmo prostredníctvom Obchodu Play.

Verzia: 0.30.3
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 0.30.3
Aktuálna cena: Zdarma

Pridať komentár

Email je už registrovaný na stránke. Použite prosím Prihlasovací formulár alebo vložte iný.

Zadali ste nesprávne používateľské meno alebo heslo

Sorry that something went wrong, repeat again!
Najčítanejšie za týždeň

Potrebujete poradiť ? Vyskúšajte Android Fórum

eAutoPortal.sk Prečítajte si novinky zo sveta elektromobilov.

Používateľské recenzie
Fotománia

+