TOP Android aplikácie týždňa | 28. týždeň 2017

17. júla 2017 2

Green Network

Aplikácia Green Network vám ponúka hneď niekoľko možností prispôsobenia či vylepšenia vášho aktuálneho pripojenia. V rámci aplikácie môžete odmerať silu signálu či rýchlosť vášho Wi-Fi pripojenia. K dispozícii je aj možnosť testovania bezpečnosti pripojenia proti istým formám napadnutia. Aplikácia rovnako ukončí niektoré procesy na pozadí pre zlepšenie vášho pripojenia. Titul Green Network si môžete stiahnuť z Obchodu Play zadarmo.

Green Network
Verzia 1.0.2.0707
CenaZadarmo
Inštalovať

Svetobežka

Aplikácia Svetobežka ponúka pomoc v núdzových situáciách pri cestách v zahraničí. Nájdete v nej informácie o prípadných rizikách v jednotlivých krajinách, kontakt na veľvyslanectvá (telefonicky či mailom) a praktické rady v prípade straty dokladov, krádeže či havárie. K dispozícii je tiež možnosť dobrovoľnej online registrácie a ohlásenia stavu núdze. Titul Svetobežka si môžete stiahnuť v Obchode Play zadarmo.

Svetobežka
Verzia 1.1.10
CenaZadarmo
Inštalovať

PoistimTo

Výber online poistenia sa vďaka tejto aplikácii zjednodušuje na pár kliknutí. Stačí si vybrať druh poistenia a nasledovať jednoduché kroky, ktorými vás aplikácia automaticky povedie. Zámerom autorov bolo vedieť používateľom ponúknuť také typy poistenia, ktoré sa dajú uzavrieť rýchlo a pre vznik poistenia postačí aj váš smartfón. Aplikáciu PoistimTo si môžete stiahnuť zadarmo z Obchodu Play.ň

PoistimTo
Verzia 1.0.0
CenaZadarmo
Inštalovať

DU GIF Maker: GIF Maker, Video to GIF & GIF Editor

Titul DU GIF Maker vám prináša jednoduchú úpravu vašich obrázkov a videí do formátu GIF animácií. K dispozícii je konvertovanie videa či fotografií do GIF animácie, nahrávanie obrazovky pre vytvorenie GIF animácie a nechýbajú ani nástroje pre úpravu vašich animácií ako vkladanie textu, nálepky a ďalšie. Aplikácia je dostupná v Obchode Play zadarmo a to bez reklám, bez in-app nákupov či vodoznakov.

XDA Feed – Customize Your Android

Máte radi prispôsobenie vášho Android smartfónu prostredníctvom vylepšení z portálu XDA-developers? V tom prípade vám nesmie uniknúť mobilná aplikácia XDA Feed – Customize Your Android. Prostredníctvom aplikácie môžete mať prehľad o tých najlepších vylepšeniach z fóra a portálu XDA-developers. Aplikácia má skutočne dobré hodnotenie v Obchode Play od používateľov na úrovni 4,6/5. Titul je dostupný na stiahnutie zadarmo prostredníctvom Obchodu Play.

Zapojte sa do diskusie (2)

Tagy :

Pravidlá diskusie
Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.
Nahlásiť chybu v článku
  1. Loading ...
Diskusia k článku

Potrebujete poradiť? Vyskúšajte AndroidForum.sk


Aktuálne témy a príspevky: