MojAndroid

Obľúbená komunikačná aplikácia Edwarda Snowdena bola dostupná ako PC (Chrome) aplikácia už od decembra minulého roka, no používať ju mohli len tí, ktorí dostali pozvánku. To sa mení dnešným dňom, kedy Signal sprístupňuje PC verziu svojej služby pre všetkých bezplatne a bez nutnosti vlastnenia pozvánky. Komunikačný nástroj, ktorý ponúka end-to-end šifrovanie, je tak opäť dostupnejší, čo by mohlo prilákať nových používateľov.

signal-PC-app

Náš tip
Edward Snowden pre šifrovanie správ a hovorov odporúča aplikáciu Signal

Signal pre PC nie je dostupný ako klasická aplikácia, ale ako Chrome titul, ktorý sa však otvára normálne, vo vlastnom okne. Po jej nainštalovaní si spustenie vyžaduje nastavenú mobilnú aplikáciu, v ktorej si Chrome aplikáciu priradíte k svojmu účtu pomocou hesla alebo QR kódu. Nastavenie je týmto krokom ukončené. Rovnako jednoducho funguje aj odstránenie aplikácie zo zoznamu vašich pridružených zariadení. Pri používaní aplikácie Signal na PC však treba myslieť stále na to, že je v beta štádiu, a tak niektoré funkcie nemusia fungovať úplne korektne.

Verzia: 4.16.9
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 4.16.9
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: TechCrunch

8.4.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+