MojAndroid

Séria vlajkových modelov Samsung Galaxy S23 sa pýši nielen vysokým výkonom, ale hlavne výbornými fotoaparátmi. A práve pre zákazníkov, ktorí si tieto smartfóny kúpili kvôli fotoaparátom, teraz spoločnosť Samsung predstavila zaujímavé príslušenstvo. Podľa portálu SamMobile bude zatiaľ dostupné v britskom internetovom obchode Samsungu a časom sa má objaviť aj na ďalších európskych trhoch.

Camera Grip Stand With Remote

Prvým príslušenstvom je Camera Grip Stand With Remote, čo je v podstate klasický prídavný grip pre lepšie držanie fotoaparátov. Grip sa nasadí na okrúhly nadstavec, ktorý si používateľ prilepí na zadnú stranu smartfónu. Vďaka tomu sa dá grip preklopiť o 180 stupňov na obidve strany podľa toho, či ste pravák alebo ľavák. Na boku gripu je gumená plocha pre lepšie držanie s dierkami pre odvod potu.

Camera Grip Stand With Remote | Zdroj: SamMobile.com

Na vrchu je potom tlačidlo spúšte, ktoré môže slúžiť aj pre spustenie natáčania videa. Bonusom je, že grip môžete skombinovať s originálnym mini tripodom a Bluetooth diaľkovým ovládačom. Tripod poslúži ako šikovný kompaktný statív napríklad pri snímaní časozberných videí. Bluetooth ovládač zase využijete pre snímanie selfie fotografií z väčšej diaľky. Cena zatiaľ nebola zverejnená.

Diaľkový ovládač | Zdroj: SamMobile.com

Slim Tripod Stand

Ďalším príslušenstvom je Slim Tripod Stand, ktorý je vlastne kompaktným tripodom slúžiaci k sledovaniu videí a k videohovorom. Dá sa zložiť na zadné telo smartfónu tak, že ho môžete mať stále pripojený k svojmu Samsungu Galaxy S23. Tripod umožňuje postaviť smartfón vo vertikálnej a aj horizontálnej polohe. Je kompatibilný aj s príslušenstvom Gadget Case.  Cena Slim Trpod Stand je prepočte 40 eur.

Slim Tripod Stand | Zdroj: SamMobile.com
Náš tip
Amazfit GTR Mini: Malé smart hodinky s veľkou výbavou

 

19.3.2023

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+