MojAndroid

V apríli priniesol Samsung víkend množstvo zaujímavých zliav počas. Celá akcia bola rozdelená do štyroch víkendov vrátane piatku počas celého mesiaca. Zákazníkom boli ponúknuté rôzne zľavy ako napríklad okamžitá zľava na zakúpený produkt, alebo eVoucher na ďalší nákup.

Samsung víkendy pokračujú aj v máji

Spoločnosť si pripravila pre svojich zákazníkov túto akciu aj tento mesiac. Akcia bude trvať počas všetkých májových víkendov aj vrátane piatku. Počas nej si môžu zákazníci zakúpiť produkty s vysokými zľavami. Do akcie sú zaradené zariadenia Galaxy radu S, Note, A, vybrané tablety a nositeľné zariadenia.

Akcia Samsung 1+1

Počas májových víkendov prebieha aj akcia Samsung 1+1. Ponuky produktov a kombinácie zliav sa budú každý víkend meniť, preto ak nechcete zmeškať tú najvýhodnejšiu zľavu, odporúčame sledovať stránku akcie Samsung víkend, kde si môžete produkty taktiež aj zakúpiť.

Aké zľavy môžete získať tento víkend?

Tento víkend môžu zákazníci získať napríklad modely Galaxy A až so 60 % zľavou. Zľava vo výške 60 % sa vzťahuje aj na modely Galaxy S20. Na ostatné modely Galaxy S, Note a nositeľné zariadenia získajú zákazníci tento víkend zľavu až 50 %.

Akcia platí od 8. 5. do 10. 5. 2020 alebo do vypredania zásob. Viac informácií a podmienky celej akcie nájdete na stránke Samsung víkend.

 

8.5.2020

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+