MojAndroid

Akcia, pri ktorej môžu záujemcovia o nové skladacie smartfóny Samsung získať bonus až do výšky 300 eur, trvá len do konca tohto roka. Pri výmene vášho starého zariadenia za nové tak získate nielen jeho výkupnú cenu, ale aj bonus vo výške niekoľkých stoviek eur.

Výška bonusu na nový skladací Samsung telefón závisí od modelu, ktorý si vyberiete. Pokiaľ ste sa rozhodli pre Galaxy Z Fold4, k výkupnej cene vášho starého smartfónu dostanete až 300 eur navyše. Ak máte záujem o nový Galaxy Z Flip4, výška bonusu je v tomto prípade 200 eur.

Bonus až 300 eur pri kúpe skladacieho smartfónu

Najlepšie sa to ukazuje na príklade. Povedzme si, že sa rozhodnete odpredať váš iPhone 13. Jeho výkupná cena môže byť až 547 eur, pričom k tejto cene dostanete spomínaný bonus vo výške 200 eur. Cena nového Galaxy Z Flip4 je 1099 eur, no teraz vás vďaka výkupnej cene a bonusu vyjde len 352 eur.

Samsung Galaxy Z Flip4
Samsung Galaxy Z Flip4 | Zdroj: Miroslav Schwamberg

Samotná výška výkupnej ceny telefónu závisí od toho, aký model sa rozhodnete odpredať, aký je jeho stav, či je v záruke a podobne. Viac informácií o výkupných cenách nájdete na stránke novysamsung.sk.

Samsung Galaxy Z Fold4
Samsung Galaxy Z Fold4 | Zdroj: Miroslav Schwamberg

Čo sa týka výšky bonusu za telefón, ten je stanovený pevne. To znamená spomínaných 300 eur za Z Fold4 a 200 eur za Z Flip4. A to bez ohľadu na to, aký telefón sa rozhodnete odpredať. Samsung prijíma nielen modely vlastnej výroby, ale aj iPhony, Huawei telefóny a ďalšie.

Bonus na sériu Galaxy S22

Ak nie ste fanúšikom skladacích telefónov, nezúfajte. Ponuka platí aj na sériu vlajkových lodí série Samsung Galaxy S22 a funguje úplne rovnako. To znamená, že Samsung odkúpi váš starý telefón a k výkupnej cene pridá zaujímavý bonus. Jeho výška je nasledovná.

Samsung Galaxy S22 Ultra vs iPhone 13 Pro fotoporovnanie
Samsung Galaxy S22 Ultra | Zdroj: Tomáš Kanálik

Ak sa rozhodnete pre kúpu telefónu Samsung Galaxy S22 Ultra, získate bonus vo výške 200 eur. Ak máte záujem o Galaxy S22 alebo Galaxy S22+, výška bonusu v tomto prípade je 150 eur. Podobne, ako pri skladacích telefónoch, aj v tomto prípade je stanovená pevne. Bez ohľadu na to, aké zariadenie odpredáte.

Všetky dôležité informácie o tejto ponuke nájdete na stránke novysamsung.sk.

5.12.2022

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+