MojAndroid

Pre majiteľov Samsung Galaxy zariadení sa v obchode Play objavila užitočná aplikácia pre kontrolu hlasitosti v systéme. Aplikácia sa volá SoundAssistant a vďaka nej môžete ešte efektívnejšie kontrolovať hlasitosť vášho smartfónu.

Čo táto aplikácia dokáže? V prvom rade si môžete v nastaveniach povoliť možnosť primárneho ovládania hlasitosti médií pomocou hardvérových tlačidiel hlasitosti. Veľmi užitočnou funkciou je aj nastavenie rôznej hlasitosti v jednotlivých aplikáciach. Aplikácia ďalej ponúka nastavenia hlasitosti až v 150 úrovniach, čiže sa nestane, že by jedna úroveň bola pre vás príliš hlasitá a ďalšia zas príliš tichá. A aby sme nezabudli, dá sa nastaviť aj plávajúci ekvalizér na obrazovke bez toho, aby ste museli znovu otvárať aplikáciu.

SoundAssistant

Ďalšou dôležitou funkciou je mono zvuk. Nájdete tu aj tzv. Scenarios, ktoré vám umožnia automaticky aktivovať rôzne audio nastavenia v presný čas a dátum. Napríklad počas pracovného týždňa sa vám automaticky zapnú vibrácie.

SoundAssistant

SoundAssistant zaručene vylepší zvuk na vašom Galaxy zariadení, preto neváhajte a stiahnite si aplikáciu z obchodu Play pomocou odkazu nižšie.

Verzia: 2.0.03.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.0.03.0
Aktuálna cena: Zdarma

31.5.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+