MojAndroid

Samsung sa musí v budúcom roku vysporiadať s nie veľmi “priaznivými” odhadmi, podľa ktorých by mal predať niečo cez 330 miliónov smartfónov. Pôvodne plány spoločnosti hovorili o 360 miliónoch, čo je však stále viac ako odhady pre tento rok – Samsung chcel predať 290 miliónov zariadení. Znížený rast predajnosti a záujem o smartfóny pripisuje juhokórejský výrobca najmä spomaľujúcemu trhu a rastúcej konkurencii aj v tomto segmente.  Naopak, veľmi výnosným sa javí byť predaj príslušenstva, ktorý aj naďalej rastie. Nie je preto divu, že Samsung sa chce práve v budúcom roku zamerať aj na predaj originálneho príslušenstva a ďalších zariadení vrátane nositeľných doplnkov.

Samsung-Galaxy-Gear-3-550x364

Pod nositeľnými doplnkami máme na mysli rôzne zariadenia podobné Galaxy Gear alebo Google Glass. Výnimkou by nemuseli byť však ani rôzne multimediálne zariadenia podobné Samsungu Homesync a iné. Čo si pre nás ale nakoniec Samsung v budúcom roku pripraví, to sa musíme nechať prekvapiť.

Zdroj: Sammobile

10.12.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+