MojAndroid

Ak ste v posledných rokoch vlastnili nejaké zariadenie od spoločnosti Samsung, je veľmi pravdepodobné, že medzi predinštalovanými aplikáciami ste našli aj titul S Note. Ten slúži ako predinštalovaný nástroj na zaznamenávanie poznámok všetkými možnými spôsobmi. Hoci mnohí používatelia zariadení Samsung túto aplikáciu možno nevyužívajú, v skutočnosti ide o jeden z lepšie spracovaných nástrojov, ktoré Samsung vo svojich zariadeniach ponúka. Výrobca teraz sprístupnil aplikáciu aj v obchode Play, čo má hneď niekoľko výhod.

Tou prvou je, že Samsung bude teraz schopný aplikáciu aktualizovať bez potreby vydávania systémovej aktualizácie. To znamená rýchlejšie sprístupnenie noviniek pre majiteľov zariadení Samsung, čo nikdy nie je na škodu. Podobný prístup zvolilo množstvo ďalších výrobcov mobilných zariadení s viacerými svojimi predinštalovanými titulmi a dnes už ide v podstate o štandardný spôsob distribúcie aplikácií od výrobcu.

Ďalšou výhodou je, že aplikáciu si teraz môžete stiahnuť aj na zariadenia iných značiek. Táto výhoda sa ale v súčasnosti nachádza iba v teoretickej rovine, pretože samotná aplikácia v obchode Play v súčasnosti nie je kompatibilná dokonca ani s niektorými zariadeniami od Samsungu. Toto je ale zrejme iba dočasné obmedzenie, pretože vo forme APK súboru je možné aplikáciu nainštalovať na celý rad ďalších zariadení, čo potvrdili viacerí používatelia. Z toho vyplýva, že obmedzenie v obchode Play bude možno v budúcnosti odstránené a aplikáciu si budete môcť užiť aj na ďalších zariadeniach. Nemusí sa pritom jednať iba o modely od Samsungu s perom S Pen či bez neho, no tieto zariadenia z radu Galaxy Note dokážu využiť plný potenciál šikovnej aplikácie S Note. V každom prípade, funkčnosť aplikácie môžete už teraz vyskúšať aj na svojom zariadení. Nám sa na zariadení značky Moto podarilo aplikáciu nainštalovať, no už sa nám ju nepodarilo spustiť. O výsledky vašich pokusov sa môžete podeliť s ostatnými čitateľmi v diskusii pod článkom.

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma

Samsung S Note – Odkaz na stiahnutie

Zdroj: Android Police

18.5.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+