MojAndroid

Samsung spúšťa na Slovensku predaj svojich zariadení Samsung Gear Sport a Samsung Gear Icon X, ktoré poznáme z výstavy IFA 2017, kde boli predstavené. Nové zariadenia z rodiny Gear podporujú množstvo funkcií v rámci fitnes a aktívneho životného štýlu.

Samsung Gear Sport

Samsung Gear Sport nie sú úplnou novinkou v pravom slova zmysle. Ide o vylepšenie predchádzajúceho modelu Samsung Gear S3. K ešte lepšej vybavenosti pre športovcov však chýbal plavecký tréning. To sa zmenilo práve v novo predstavenom modeli Gear Sport. Hodinky sú tu dokonca s analýzou tréningu. Toto zariadenie je certifikované MIL-STD-810G s odolnosťou do hĺbky 50 m.

Gear Sport navyše obsahujú najnovšiu aplikáciu pre plavecký tréning Speedo On od firmy Speedo, takže vám umožňujú jednoducho sledovať hlavné merané hodnoty, ako je počet preplávaných bazénov, čas na jednu dĺžku bazéna, či typ tempa. Zariadenie navyše ponúka zvýšenú presnosť a podporuje pokročilé monitorovanie tepovej frekvencie v reálnom čase. Pomáha monitorovať činnosť srdca – či už počas spánku alebo pri náročnom tréningu.

Svoje aktivity môžete doplniť tiež pomocou partnerstiev so spoločnosťami Spotify či s fitnes aplikáciami od Under Armour vrátane aplikácií Under Amour Record™, MyFitnessPal®, MapMyRun® a Endomondo™ určených pre sledovanie fyzickej činnosti.

Gear IconX: Pohodlné bezdrôtová slúchadlá

Bezdrôtové slúchadlá IconX umožnia bez problémov počúvať obľúbenú hudbu a spríjemnia tak každodenné činnosti, alebo pomôžu vyťažiť viac z vášho tréningu. Hudbu si môžete vychutnávať online aj offline po stiahnutí skladieb zo smartfónu Samsung alebo z PC, alebo môžete svoje obľúbené skladby prostredníctvom Bluetooth. Slúchadlá sa tiež dajú pripojiť k službe Bixby. Po jednoduchom klepnutí a pridržaní prsta na slúchadle môžete používať svoj hlas na ovládanie hudby alebo telefónu bez toho, aby ste ho museli mať v ruke.

Slúchadlá s modernizovaným dizajnom, ktoré sú k dispozícii v čiernej, šedej a ružovej farbe, sú ešte ergonomickejšie a ľahšie. Pre fitnes nadšencov je zásadné, že Gear IconX automaticky sledujú ich pravidelné behanie a obsahujú aj samostatnú aplikáciu Running Coach, ktorú môžete aktivovať jednoduchým klepnutím na slúchadlo a ktorá poskytne priamo do ucha aktuálne informácie o stave fyzickej aktivity – v reálnom čase a bez telefónu. Vďaka rýchlemu nabíjanie a dlhšej životnosti batérie (až päť hodín streamovania alebo sedem hodín prehrávania uloženej hudby) a až 4 GB vnútornej pamäti si môžete vychutnať zážitok z bezproblémového a úplne nezávislého počúvania hudby.

Cena a dostupnosť

Odporúčaná maloobchodná cena inteligentných hodiniek Gear Sport je 349 € a slúchadiel IconX (2018) 229 €.

Zdroj: Tlačová správa

13.11.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+