MojAndroid

Po tom, čo sa Samsungu podarilo predať viac ako 3 milióny kusov smartfónu Galaxy SII len za 55 dní, prichádza od tejto spoločnosti ďalšia zaujímavá správa. Samsung Galaxy SII dosiahol za 3 mesiace, od uvedenia na trh, magické číslo 6 miliónov predaných kusov. Podľa informácií zo serveru digitalversus.com by sa do konca roka mohlo vyšplhať až na 10 miliónov. Galaxy SII by tak po roku predaja mohol predbehnúť svojho predchodcu Galaxy S, ktorý bol pre Samsung, so svojimi 14 miliónmi predaných kusov v priebehu prvého roka od začiatku predaja, veľkým úspechom.

Galaxy SII si určite zaslúži svoju pozornosť a v súčasnosti ide o jeden z najvýkonnejších smartfónov na trhu. Presvedčili sme sa o tom aj my pri našom testovaní – podrobnú recenziu tohto zariadenia si môžete prečítať aj u nás MojAndroid.sk recenzia: Samsung Galaxy S II je multimediálna pecka.

 

25.7.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+