MojAndroid

Aj napriek tomu, že v súčasnej dobe slovenskému trhu dominuje rad smartfónov Samsung Galaxy S10, tak mnohí si ponechávajú svoje staršie vlajkové lode. Medzi ne patrí aj dvojica smartfónov Samsung Galaxy S9 a Samsung Galaxy S9+, ktoré majú vysoké čísla predajov i dnes.

Mesačná podpora pokračuje

Práve minuloročné vlajkové lode spoločnosti Samsung na Slovensku nedávno obdržali update, ktorý navyšuje platnosť bezpečnostnej záplaty na aktuálny mesiac máj. Aktualizácia je veľká 379,42 MB, ako môžete vidieť aj na snímke obrazovky nižšie, ktorá pochádza z modelu Samsung Galaxy S9+. Každopádne, takmer s určitosťou aktualizované boli obidva modely. Optimalizácií sa dočkali prvky ako fotoaparát, aplikácia telefónu a Bluetooth. Čo sa konkrétnejšie týka fotoaparátu, vylepšený bol efekt krásy spolu so spomaleným videom.

O dostupnosti aktualizácie na Slovensku nás informoval náš čitateľ Matej, ďakujeme!

samsung galaxy S9+ aktualizácia máj 2019

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
24.5.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+