MojAndroid

Už v nedeľu, 25. februára sa dočkáme oficiálneho predstavenia modelu Galaxy S9 od spoločnosti Samsung, ale už dnes o ňom vieme praktický skoro všetko. Okrem špecifikácií nedávno unikli na verejnosť aj jeho oficiálne rendery vo všetkých farebných prevedeniachSamsungMobileNews teraz na svojom Twitter účte zverejnil fotografie prednej a zadne strany funkčného a spusteného Samsungu Galaxy S9.

Náš tip
Nové videoupútavky na Samsung Galaxy S9 ukazujú kvalitu fotoaparátu

Na prednej strane vidíme nápis Samsung Galaxy S9 pri štarte telefónu a nebyť nápisu, tak by človek myslel, že ide o minuloročný model Samsung Galaxy S8. Bohužiaľ to isté platí pre zadnú stranu. Na renderoch síce Samsung Galaxy S9 vyzeral, že by mohol mať matnejší dizajn, ale opäť nás čaká lesklé sklo ako u minuloročnej generácie. Od nej ho odlišuje len iné rozmiestnenie skeneru odtlačkov, blesku a fotoaparátu. A práve ten by mal byť práve najrazantnejšou zmenou oproti Galaxy S8. Vďaka vysokej svetelnosti sľubuje kvalitné fotografie aj za horších aj nočných svetelných podmienok, SlowMo videá pri 480 Fps a nastaviteľnú clonu od f/1.5 do f/2.4.

Na predstavení nového Samsung Galaxy S9 v Barcelone nebude chýbať ani naša redakcia. Môžete sa tak tešiť na naše prvé dojmy a všetky dôležité informácie priamo z miesta konania výstavy MWC 2018.

22.2.2018
Zdroj: PhoneArena

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+