MojAndroid

Portál XDA Developers prinesie občas skutočne zaujímavé vylepšenia pre naše Android smartfóny. Teraz prichádza zaujímavá novinka práve pre používateľov smartfónov Samsung Galaxy S8 a S8+. Ide o špeciálny mód pre kameru, ktorý umožní nové, doteraz nepodporované funkcie.

Hlavným lákadlom 1440p / 60 fps video

Náš tip
Samsung Galaxy Note 8 si chcú všetci chrániť krytmi. Záujem o ne je obrovský

Tvorcom módu je XDA Senior Member s prezývkou zeroprobe. Jeho nový mód ponúka možnosť natáčania 1440p videa (60 fps) na daných smartfónoch. Okrem podpory tejto kvality videa prichádzajú aj ďalšie novinky. Ide o HDR režim v prípade 4K záznamu, odstránenie časových limitov pre natáčanie, automatické zaostrovanie pre všetky režimy, vylepšená a nastaviteľná kvalita JPG fotografií či rôzne 4K video efekty. Zaujímavosťou je tiež možnosť využitia blesku aj v prípade, že vaša batéria klesne pod 15%.

Nový mód od zeroprobe si môžu používatelia smartfónov Samsung Galaxy S8 či S8+ stiahnuť priamo v príslušnom odkaze prostredníctvom portálu xda-developers. Tvorca sprístupnil aplikáciu aj v Obchode Play. V popise aplikácie je však uvedené, že si vyžaduje ROOT práva vášho zariadenia a je tiež spoplatnená a to konkrétne sumou 3,79€, ktorá by mala byť použitá podľa slov tvorcu na vylepšenie, aktualizáciu a pridávanie nových funkcií do aplikácie.

Náš tip
Bonusová akcia od Samsungu: Vymeňte starý za nový
Verzia: 1.93
Aktuálna cena: 3,99 €
Verzia: 1.93
Aktuálna cena: 3,99 €

Zdroj: xda-developers

31.8.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+