MojAndroid

Spoločnosť Samsung Electronics Czech & Slovak a portál vykup-telefonov.sk spúšťajú akciu. Ide o možnosť predať mobilný telefón vybranej značky za najvyššiu možnú výkupnú hodnotu a získať tak bonus až 100 € pri nakúpe smartfónov Galaxy S8 a S8+. Táto akcia platí od 25. augusta do 16. septembra 2017.

Čo treba spraviť?

Je to jednoduché. Prihláste sa na stránke vykup-telefonov.sk, ktorú prevádzkuje spoločnosť mobilonline s.r.o., a zadáte model telefónu, ktorý chce záujemca predať. Vyplníte potrebné údaje (stav opotrebovania telefónu) a ihneď zistíte jeho možnú výkupnú cenu. Mobilný telefón potom stačí osobne priniesť na jednu z predajní prevádzkovateľa, prípadne vám ho bezplatne vyzdvihne kuriér. Podmienkou výkupu je to, aby ste dosihali plnoletosť (18 rokov), preukázali sa platným dokladom totožnosti (občiansky preukaz alebo pas). Potom už len spíšete kúpnopredajnú zmluvu. V prípade výkupu na predajni vám budú peniaze vyplatené v hotovosti. Ak si dáte telefón odoslať kuriérom, peniaze vám obratom spoločnosť zašle na účet po doručení a otestovaní vášho mobilného telefónu.

Potom si už len stačí zakúpiť smartfón Samsung Galaxy S8 alebo S8+ v jednej z vybraných predajní, zaregistrovať sa na stránke samsung-bonus.eu, nahrať kópiu pokladničného dokladu, fotku IMEI kúpeného telefónu a kópiu kúpnopredajnej zmluvy, ktorú zákazník dostal pri predaji jeho starého zariadenia na portáli vykup-telefonov.sk. Po schválení registrácie dokladov vám bude zaslaný bonus vo výške 100 €. Bonus nemá žiadnu súvislosť s peniazmi za predaný mobilný telefón a príde zvlášť.

Prihláste sa na odber nášho YouTube kanálu MojAndroid.sk

Podrobné pravidlá akcie a zoznam zapojených predajní, v ktorých sa dá zakúpiť smartfón Galaxy S8 a S8+, nájdete tiež na stránke samsung-bonus.eu.

Zdroj: Tlačová správa Samsung

26.8.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+