MojAndroid

Samsung už v týchto chvíľach určite vie alebo minimálne aspoň tuší, ako bude nový Galaxy S7 vyzerať a aké novinky ponúkne. Samozrejme, všetky tieto informácie drží v utajení, takže k ním nemáme prístup vôbec alebo len prostredníctvom únikov, ktoré sa zvyknú z času na čas objaviť ešte pred oficiálnym predstavením. Inak tomu nie je ani tentokrát.

Jedným z vylepšení, ktoré by mala nová vlajková loď Samsungu ponúknuť je displej reagujúcu na tlak. Podobne ako iPhone 6S alebo Huawei Mate S, by mal byť nový S7 vybavený podobnou, no dokonalejšou technológiou. Samozrejme, reč je o ClearForce displeji, ktorý len nedávno odhalila spoločnosť Synaptics. Ten by mal ponúknuť širšie možnosti interakcie s používateľským prostredím, ktoré by mohlo vďaka tomu nadobudnúť úplne iný rozmer.

Náš tip
Synaptics spraví revolúciu v dotykových displejoch, predstavil technológiu ClearForce

Novinkou, ktorú by nové sedmičky mohli mať, je tiež displej zahnutý na jednej strane. Je však otázne, či pôjde o verziu edge alebo Samsung edgový variant neuvedie a namiesto toho bude k dispozícii len jeden model so zahnutým displejom. To je však vecou dohadov, ktoré sa môžu alebo nemusia naplniť. Ako pravdepodobnejšiu variantu berieme fakt, že Samsung v novom zariadení použije práve displej s technológiou ClearForce.

Zdroj: pocketnow

12.10.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+