MojAndroid

Ďalšie vlajkové model zo série Galaxy od výrobcu Samsung dostávajú aktualizáciu, obsahujúcu bezpečnostnú záplatu, platnú k septembru 2018. Aktualizácia sa postupne rozširuje zo Spojeného Kráľovstva.

Opravy sú jedinou novinkou

Aktualizáciu s verziou systému G930FXXS3ERHD môžete pomaly očakávať aj v našej krajine, a to už o pár dní. Po Samsungu Galaxy S7 bude, samozrejme, nasledovať aj Samsung Galaxy S7 Edge. Nová záplata prináša opravy deviatich kritických zraniteľností v systéme Android. Ďalších 18 zraniteľností bolo opravených v samotnom prostredí od Samsungu. Všetko nasvedčuje tomu, že tieto opravy budú jedinou zmenou v tejto aktualizácii. Dostupnosť aktualizácie môžete skontrolovať v nastaveniach vášho telefónu, v sekcii “Softvérové aktualizácie”.

Dostali ste už aktualizáciu na váš Samsung Galaxy S7, či S7 Edge? Dajte nám vedieť nižšie v diskusii!

Ďalšie články k téme:

Náš tip
SÚŤAŽ: Poďte s nami aj so Sajfom na Galaxy Kemp a vyhrajte nový Samsung Galaxy Note9!
Náš tip
Akú novinku predstaví Samsung 11. októbra?
Náš tip
Samsung Galaxy S7 a S7 edge konečne dostávajú Android 8.0 Oreo aj u nás
14.9.2018
Zdroj: sammobile

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+