MojAndroid

Nový Samsung Galaxy S6 a S6 edge sa vďaka novému nástroju dajú jednoducho rootnuť, a to bez toho, aby ste zvýšili počítadlo flashnutí, tzv. flash counter, a prišli o záruku. Nový softvér sa volá PingPongRoot a rootovské práva vám na týchto zariadeniach získa bez väčších problémov.

Náš tip
RECENZIA | Samsung Galaxy S6 – zásadný krok vpred

Ak vlastníte S6 a lebo S6 edge a ste si vedomí rizík, ale aj výhod, ktoré root prináša, tak potom je už len na vás, aby ste PingPongRoot vyskúšali. Stiahnuť si ho môžete zo stránok XDA developers v podobe APK aplikácie pre Android, ktorú stačí nainštalovať, spustiť a aktivovať. Predtým ako tak ale urobíte, presvedčte sa, že vaša S6-tka alebo S6 edge disponujú kompatibilnou verziou ROM, ktorú je možné rootnuť. Zoznam nájdete na fóre XDA, video, ako na to si môžete pozrieť nižšie.

 

12.5.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+