MojAndroid

Ďalší model vlajkovej lode spoločnosti Samsung bude predstavený až v budúcom roku, no už teraz sa objavujú prvé špekulácie o tom, akých noviniek sa od juhokórejského výrobcu dočkáme. V minulosti sa objavili informácie, že spoločnosť zvažuje využiť pri výrobe konštrukcie kov namiesto plastu. Podľa portálu GalaxyS5Info, vlajková loď Galaxy S5 neponúkne kovové telo ale namiesto toho sa bude držať súčasného trendu používania plastu v kombinácii s imitáciou kože na zadnom kryte podobne, ako to je v Galaxy Note 3.

galaxy-s5-with-plastic-body-and-faux-leather

Správa však nepochádza od overeného zdroja, no nebolo by prekvapivé, ak by Galaxy S5 bola opäť vyrobená z plastu a to najmä z toho dôvodu, že spoločnosť Samsung údajne len pripravuje výrobnú linku pre produkciu kovových konštrukcii. Informácie podobného typu však musíme brať v súčasnej dobe s rezervou. Od predstavenia nového modelu nás delia totižto ešte celé mesiace. Aký máte názor ? Ste spokojní s prevedením konštrukcie Galaxy Note 3 alebo by ste uvítali zmenu plastu za kov ?

Zdroj: sammobile

21.10.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+