MojAndroid

Už dávnejšie sa špekuluje o tom, že ďalšia vlajková loď Samsungu bude vyrobená z kovu. Prvé zmienky o tom sa objavili ešte koncom augusta s tým, že juhokórejská spoločnosť začne s výrobou kovového saši pre S5 ešte koncom tohto roka. Ruka v ruke s týmito špekuláciami ide správa, ktorá hovorí o tom, že Samsung uzavrel dohodu o výrobe miliónov kusov kovových tiel smartfónu, o ktorom sa mnohí odborníci domnievajú, že ide práve o Galaxy S5.

samsung

Výrobu 30 miliónov kusov kovovej konštrukcie nového Galaxy S5 má zabezpečiť spoločnosť Catcher Technology, ktorá vyrába aj hliníkové šasi zariadení, ako MacBook Air, iPad Mini a HTC One. Samozrejme 30 miliónov nie je konečný počet kusov, ktoré chce Samsung vyrobiť. Juhokórejská spoločnosť časť výroby presunie aj do svojej novej fabriky, ktorú mala dokončiť ešte len minulý mesiac.

Dočkáme sa teda na budúci rok novej generácie Galaxy S smartfónu s kovovým telom? Veľa fanúšikov tejto značky v to dúfa.

Zdroj: androidcommunity

24.9.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+