MojAndroid

V posledných mesiacoch sme videli množstvo uniknutých informácií o pripravovanom tabletofóne Samsung Galaxy Note 7. Tušili sme, že telefón bude predstavený niekedy v lete, no nevedeli sme, že sa Samsung skutočne poponáhľa a predstavenie telefónu naplánuje už na začiatok augusta. Teraz sa ale môžeme tešiť na to, že nový tabletofón bude predstavený skutočne čoskoro a veľmi rýchlo zistíme, ktoré z uniknutých informácií boli pravdivé a ktoré nie.

Náš tip
Evleaks: Takto bude vyzerať Samsung Galaxy Note 7!

Samsung Galaxy Note 7 bude oficiálne predstavený 2. augusta, čo potvrdila spoločnosť Samsung prostredníctvom pozvánok, ktoré rozoslala zahraničným médiám. Je zrejmé, že telefón bude stelesnením toho najlepšieho, čo Samsung aktuálne môže ponúknuť. K dispozícii by mal byť 12 MP fotoaparát s clonou f/1.7, optickou stabilizáciou obrazu, autofocusom s fázovou detekciou, nahrávaním 4K videa a nájdeme tu aj 5 MP predný fotoaparát. Chýbať nebude pero S Pen, ktoré je typické pre líniu smartfónov Note.

Samsung Galaxy Note 7 pozvanka

Telefón by mal disponovať aj skenerom dúhovky oka a dokonca by sme sa mali dočkať aj podpory pre nové, super-rýchle UFS pamäťové karty. Telefón by sa mal začať predávať už 15. augusta, teda asi dva týždne po predstavení. Nie je zrejmé, či sa bude predávať aj v Európe, no je to pravdepodobné, keďže Samsung náš kontinent vlani vynechal, čo sa veru nestretlo s pochopením verejnosti.

Náš tip
Samsung Galaxy Note 7 zrejme príde iba so zahnutým displejom

Zdroj: Samsung via Android Community

13.7.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+