MojAndroid

Samsung Galaxy Note 4  vedie rebríček zákazníckej spokojnosti v USA, pričom predbehol aj konkurenčný Apple iPhone 6 a iPhone 6 Plus. Dokazuje to najnovší prieskum American Customer Satisfaction Index (ACSI), ktorý bol realizovaný v prvej polovici tohto roka na vzorke viac ako 70-tisíc zákazníkov.

ACSI-Smartphone-Rankings

Smartfón juhokórejskej spoločnosti na stupnici od 0 do 100 získal v prieskume skóre 86 bodov, čím sa postavil na čelo rebríčka. So štvorbodovým odstupom ho nasledujú Samsung Galaxy Note 3, Samsung Galaxy S5 a iPhone 6 s iPhone 6 Plus. Všetky tieto zariadenia získali po 82 bodov. Prieskum však ešte nezahŕňa novšie vlajkové lode, ako HTC One M9, Samsung Galaxy S6, či LG G4, ktorý sa ešte len začína predávať.

ACSI-Smartphone-Rankings (1)

Opýtaní v prieskume tiež uvádzali, s ktorými funkciami sú najviac spokojní. Tu v miere spokojnosti viedlo posielanie SMS, jednoduchosť prijatia odmietnutia hovorov, dizajn a konštrukcia a ďalšie. Už tradične boli najmenej spokojní s výdržou batérie.

ACSI-Smartphone-Rankings (2)

Zdroj: phonearena

3.6.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+