MojAndroid

Tak a máme tu prvé oficiálne prehlásenie o uvedení najnovšej vlajkovej lode Androidu, Galaxy Nexus, do predaja. Toto zaznelo včera na akcii spoločnosti Samsung v Londýne, The GALAXY Note WORLD TOUR, na ktorej bol okrem Galaxy Note predstavený aj Galaxy Nexus a s ním nový Ice Cream Sandwich. Podľa slov Samsungu na podujatí a statusu SamFirmware na sociálnej sieti Twitter sa prvý ICS telefón, teda zatiaľ jediný Galaxy Nexus, začne predávať 17.novembra naprieč celou Európu, čo by mohlo znamenať aj na Slovensku a Čechách.

Cena, ktorá bola stanovená pre náš trh je zatiaľ 639€ – kto sa chystá kúpiť si nový Galaxy Nexus a zakúsiť tak medzi prvými Android Ice Cream Sandwich :) ?

MojAndroid.sk tip:

Prečítajte si seriál o najnovších funkciách Ice Cream Sandwich v našom päťdielnom seriály:

Fotogalériu Galaxy Nexus a jeho fotografické porovnanie s Galaxy SII nájdete v článkochSamsung Galaxy Nexus: exkluzívne prvé fotografie na MojAndroid.sk a Fotogaléria: Samsung Galaxy Nexus vs Samsung Galaxy SII. Bližšie informácie o parametroch sa môžete dočítať v článku z oficiálneho predstavenia Galaxy Nexus a Ice Cream Sandwich.

28.10.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+