MojAndroid

S blížiacim sa dátumom predstavenia nového Samsungu Galaxy S7 sa objavujú aj nové uniknuté informácie, ktoré postupne dopĺňajú skladačku týkajúcu sa pripravovanej novinky. Najnovšie informácie naznačujú, že sa možno dočkáme až štyroch rôznych variant nového modelu a kvôli nadpriemerne dobrej výbave si za niektoré z nich budeme musieť aj priplatiť.

Medzi nové modely budú patriť Galaxy S7, Galaxy S7 Edge, Galaxy S7 Plus a Galaxy S7 Edge Plus. Dôležitou funkčnou novinkou všetkých týchto smartfónov by mal byť skener dúhovky oka, ktorý umožní odblokovanie jednoduchým pohľadom na snímač. Ten vyhodnotí konkrétny vzor dúhovky, pretože tento je jedinečný u každého človeka a ide tak o najlepší biometrický bezpečnostný prvok.

samsung-galaxy-s7-cover

Telefóny by mali byť predstavené deň pred začiatkom podujatia MWC, čiže 21. februára 2016. Do predaja by sa mohli dostať už začiatkom marca budúceho roku a za základný model Samsung Galaxy S7 zrejme zaplatíme vyše 700 USD.

Zdroj: Android.com.pl via PhoneArena

28.12.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+