MojAndroid
Tento článok je rozdelený na niekoľko častí: 

Konektivita: Nechýba ani NFC

So Samsung Galaxy A20e sa k rýchlej 4G LTE sieti pripojíte cez ktorúkoľvek frekvenciu u nás na Slovensku. Slot podporuje dve nanoSIM karty a jednu microSD kartu. Poslucháčov hudby poteší stáleprítomný 3,5 mm audio jack. Tým modernejším zas spraví radosť Bluetooth 5.0 či nabíjací konektor USB-C. Zariadenie údajne podporuje aj 5 GHz Wi-Fi, no náš kus takúto sieť v okolí nebol schopný nájsť. Pokiaľ ide o služby na určenie polohy, nesklame podpora GPS, A-GPS, Beidou, Galileo a GLONASS. S telefonickými hovormi nebol žiaden problém. Na záver spomenieme, že smartfónu nechýba ani NFC.

Záverečné zhodnotenie: Základom je dobrá konektivita

Samsung Galaxy A20e je smartfón pre nenáročných. Síce neohúri výkonom, avšak zaujať dokáže širokouhlým fotoaparátom, pre niekoho zaujímavým dizajnom či moderným displejom takmer bez rámčekov. Model odporúčame niekomu, kto má obmedzený rozpočet na nový telefón. Vždy ide o osobnú preferenciu a ak na smartfóne ste často napríklad na sociálnych sieťach, postujete fotografie z vášho každodenného života a surfujete po internete, Galaxy A20e by mohol byť dobrou voľbou. Váš môže byť už od 179 € v čiernej, bielej, modrej a oranžovej farbe.

17.6.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+