MojAndroid

Spoločnosť Razer priniesla svoju novinku na poli Android smartfónov – Razer Phone spolu s absenciou 3,5 mm audio konektora. Ide o pomerne výrazný trend roka 2017. Viaceré vlajkové smartfóny renomovaných výrobcov upustili od 3,5 mm audio konektora a nahradili ho redukciu v rámci ponúkaného konektora USB – C.

Náš tip
Razer Phone oficiálny. Zaujme displejom a veľkou batériou
Náš tip
Razer Phone: Poznáme špecifikácie pripravovaného výkonného smartfónu!

Razer Phone a absencia 3,5 mm jacku

CEO spoločnosti Razer Min-Liang Tan má vo zvyku komunikovať pomerne často prostredníctvom sociálnych sietí s fanúšikmi značky. V jednom zo svojich najnovších vyjadrení poskytol vysvetlenie, prečo sa spoločnosť Razer odhodlala k absencii 3,5 mm audio konektora v prípade smartfónu Razer Phone.

Náš tip
Razer predstaví 1.novembra vlastný smartfón určený pre hráčov

Podľa slov Min-Liang Tana tak získali približne 500 mAh na batérii a okrem zlepšenej výdrže na jedno nabitie tak dosiahli aj lepšiu výkonnosť samotnej batérie. Okrem toho prichádza aj zlepšená kvalita zvuku vďaka 24-bitovej certifikovanej DAC technológii. Adaptér, ktorý práve poskytuje túto vylepšenú technológiu je umiestnený priamo v balení každého smartfónu Razer Phone. Ide tak síce o akúsi formu redukcie, na druhej strane však používateľ získava pomerne pozitívne vylepšenia.

Zdroj: androidpolice 

29.11.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+