MojAndroid

Spoločnosť Razer je známa predovšetkým vďaka svojím herným produktom ako sú herné notebooky, klávesnice, herné myšky a podobne. Aj ona sa však snaží napredovať a skúša, čo sa len dá. Pred pár mesiacmi sme boli svedkami uvedenia smart náramkov Nabu a Nabu X a pred časom sme dokonca písali o tom, že spoločnosť odkúpila Nextbit, smartfónový startup. Dnes vyzerá všetko o niečo jasnejšie.

O rozruch sa postarala samotná spoločnosť Razer, ktorá odhalila nový plagát. Je na ňom muž držiaci mobilné zariadenie – a ak to stále nestačí, je tam aj dátum uvedenia. Vyzerá to teda tak, že 1.novembra 2017 uvidíme hernú novinku od Razeru a zistíme, čo to mal CEO Razeru vo vrecku. Nie je to totiž tak dávno, čo si niekto na bežnej fotografii všimol zariadenie s logom Razer trčiace z vrecka jeho nohavíc.

Zatiaľ neunikli žiadne špecifikácie, a tak nemáme ani “šajnu”, čo za smartfón máme očakávať. Sme zvedaví, čo Razer ponúkne, čím chce osloviť verejnosť a potiahnuť používateľov na svoju stranu. Je však úctyhodné, že Razer dokáže tak dlho utajiť podrobnosti. Akosi logicky však v súvislosti s hrami očakávame smartfón s poriadnym výkonom a výbavou, ktorý zvládne aj tie najnáročnejšie 3D tituly.

Zdroj: gizmochina.com

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+