MojAndroid

Ešte niekoľko týždňov môžete na webe SmartBanka.sk hlasovať za najlepšie mobilné bankovníctvo. Pri tejto príležitosti sme si pre vás pripravili sériu článkov s predstavením funkcií aplikácií jednotlivých slovenských bánk, aby ste získali obraz aj o vymoženostiach aplikácií, ktoré aktívne nepoužívate. Skvelé bankovníctvo v mobile má pre svojich klientov nachystané aj Prima Banka.

smartbanka-hlasuj

Dokonalý prehľad o financiách

Aplikácia Prima Banka Peňaženka ponúka klientom Prima Banky všetky štandardné funkcie, ktoré by od mobilného bankovníctva mohli očakávať. To znamená, že tu nájdu informácie o prehľadu svojich výdavkov, účtoch a pohyboch na nich, ako aj prehľad o kreditných a debetných kartách. Na tých si môžu priamo z aplikácie nastaviť limity.

Nechýbajú možnosti pre vytváranie platobných príkazov, a to aj pomocou skenovania čiarových alebo QR kódov. Používateľov poteší aj šikovná funkcia zabezpečenia aplikácia odtlačkom prsta na zariadeniach, ktoré túto funkciu podporujú.

Okrem štandardných účtov a kariet je možné sledovať prehľad čakajúcich platieb či termínovaných kladov. V prípade odcudzenia alebo straty poteší možnosť priamo z aplikácie zablokovať kartu. Nechýbajú ani mnohé dodatočné funkcie, ako napríklad zoznam pobočiek či bankomatov, prípadne možnosť dobitia kreditu na Easy karte.

Verzia: 5.11
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 5.11
Aktuálna cena: Zdarma

Hlasujte teraz!

Ešte stále máte možnosť hlasovať v ankete SmartBanka 2017 za vaše obľúbené mobilné bankovníctvo slovenských bánk. Stačí, keď vyplníte informácie v dotazníku a automaticky získavate šancu na výhru špičkového smartfónu Samsung Galaxy S8. Okrem samotných hlasujúcich budú ocenené aj banky. Tie, ktoré sa umiestnia na prvých troch priečkach, získajú oficiálne ocenenie, ktoré môžu použiť pri svojej marketingovej komunikácii.

Hlasovanie o najlepšiu bankovú aplikáciu na Slovensku prebieha od 15. januára 2018 do 28. februára 2018 na webe SmartBanka.sk. Každý hlasujúci môže hlasovať len raz, duplicitné hlasy budú vymazané, prípadne zo súťaže úplne vyradené. Výherné banky, ako aj víťazov vecných cien, vyhlásime na stránkach SmartBanka.skMojAndroid.skMojiPhone.sk a MojWindows.sk do konca marca 2018. Kompletné podmienky súťaže nájdete rovnako na webe SmartBanka.sk.

smartbanka-hlasuj

Partneri ankety

22.2.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+