MojAndroid

Spoločnosť Prestigio predstavila nový prívesok na kľúče Prestigio Multikey, ktorý ponúka rad zaujímavých a užitočných funkcií. Tou hlavnou je funkcia lokalizácie smartfónu, tabletu, alebo iného cenného predmetu, ktorý chcete mať pod kontrolou. So smartfónom alebo tabletom sa kľúčenka spája prostredníctvom technológie Bluetooth a kontroluje, v akej vzdialenosti sa spárované zariadenie nachádza. Akonáhle sa pripojený smartfón vzdiali od kľúčenky na vzdialenosť väčšiu, ako 5 metrov, rozozvučí sa zvukový signál. Vyhnete sa tak situáciám, kedy by ste si zabudli svoj smartfón doma pred odchodom do práce, alebo napríklad v kaviarni na stole.

MultiKey_white

Kľúčenka Prestigio Multikey však ponúka aj ďalšie zaujímavé funkcie. Môže slúžiť ako ovládač pre spúšť fotoaparátu na vašom smartfóne, vďaka čomu bude pohodlnejšie napríklad aj zhotovovanie selfie obrázkov. Prívesok vás tiež môže pomocou svetelného alebo zvukového signálu upozorniť na zmeškanú notifikáciu na vašom smartfóne alebo tablete. Ak patríte medzi tých užívateľov, ktorí smartfón často niekde založia a nevedia ho nájsť, Multikey vám pomôže aj v takomto prípade. Po dvojitom stlačení kľúčenky sa totiž spustí alarm na samotnom mobilnom zariadení a vy ho tak jednoduchšie nájdete.

MultiKey_dark blue

Táto funkcia funguje aj opačným smerom a po spustení aplikácie v smartfóne sa spustí alarm na kľúčenke. Takto jednoducho môžete nájsť zapadnuté kľúče, prípadne môžete prívesok pripevniť aj k inému cennému predmetu a jednoducho tak kontrolovať jeho polohu. Zariadenie Prestigio Multikey bude spolupracovať s mobilnými zariadeniami so systémom Android 4.3 a novším a podporou pre technológiu Bluetooth 4.0 a novšiu. Do predaja sa dostane v bielej a tmavomodrej farbe za odporúčanú cenu 17€. Pre správu prívesku slúži aplikácia Multikey Prestigio, ktorá je zdarma dostupná v obchode Play.

Verzia: 1.2.7
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.2.7
Aktuálna cena: Zdarma

Doplnené 27.11. o 14:15

Prívesok na kľúče Prestigio Multikey je už dostupný v slovenských internetových obchodoch. Cena tohto zariadenia začína už na úrovni 14,55€, čo je ešte menej, ako odporúča výrobca.

Zdroj: Tlačová správa

27.11.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+