MojAndroid

Sony Ericsson Xperia X8Sony Ericsson predstaví tento rok svoj ďalší Android telefón. Po úspechu biznis smartfónu Xperia X10 a jeho zmenšeninách X10 mini a X10 mini pro by sa na trhu mala objaviť novinka, ktorá vyplní medzeru medzi X10-tkovými zariadeniami. Podľa neoficiálneho Sony Ericsson blogu sa nový model s kódovým označením Shakira bude volať Sony Ericsson X8. Na blogu sa objavili aj prvé obrázky zariadenia.

Sony Ericsson Xperia X8 bude mať pravdepodobne dispej s veľkosťou medzi 3-3,5 palcov, 5 MPx fotoaparát (na fotografiách zatiaľ bez blesku) a pomalší procesor – niečo okolo hodnoty 600 MHz. Sony Ericsson X8 svojimi parametrami napovedá, že to bude priemerný Android telefón, ktorý si nájde svojich fanúšikov, ktorým sa páči Xperia vzhľad a pre ktorých bola X10 drahá a X10 mini sa im zdá príliš malý telefón.

Sony Ericsson Xperia X8 Sony Ericsson Xperia X8

15.6.2010

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+