MojAndroid

Ako nájsť cestu, po ktorej sa môže vydať každý slobodný človek – vytvárať si svoju vlastnú prácu, robiť, to, čo človeka baví a je v tom majster. V dnešnom globalizovanom svete sa však stále väčší počet preddefinované práce stáva komoditou. V budúcnosti záujem len o prácu, ktorá stojí na prednostiach konkrétneho človeka. Čo s tým? – aj o týchto témach budú uvažovať Tomáš Hajzler a Ján Košturiak.

Zi-a-podnikaj

ANASOFT, ako partner, Vás pozýva na konferenciu – o šťastí a slobode v práci stretnete s Tomášom Hajzlerom a Jánom Košturiakom. 13.6. 2013 v Trnavská Synagóge viac na www.podnikajazi.sk.

Peniaze alebo život?, Sloboda alebo práca?, Kreativita alebo produktivita?, Podnikanie alebo rodina?, Zamestnanie alebo povolanie?, Prečo si ľudia kladú tieto otázky? Prečo vznikajú a dajú sa riešiť tieto protirečenia?

12.6.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+