MojAndroid

Spoločnosť Lenovo vás pozýva 19.mája o 9,30 hod na Android Roadshow do Žiliny, hotel Holiday Inn. Vyskúšajte si tablety IdeaPad K1 a ThinkPad. Navyše jeden z vás môže vyhrať tablet IdeaPad K1  aj v Žiline. Pozrite si celý program a prihláste sa na stránke AndroidRoadshow.sk.

Čo je Android Roadshow a čo vás čaká? 

Lenovo ThinkPad Tablet

Od tvorcov ThinkPad® prichádza vzrušujúci Android 3.1 Tablet, ktorý ponúka kvalitné multimediálne a zabavné skúsenosti. Lenovo ThinkPad Tablet®. Na rozdiel od iných tabletov, prichádza s ďalšími funkciami, ktoré pomáhajú profesionálom v podnikovej sfére urobiť viac na cestách a tiež umožňujú IT manažérom jednoduchú podporu, bez ohľadu na to, kam idú. To znamená, lepšia správa viacerých zariadení, viac možností prispôsobenia, vyššiu produktivitu, a čo je dôležitejšie, zvýšenie bezpečnosti. Takže, ak hľadáte Tablet postavený pre podnikanie, potom to musí byť ThinkPad Tablet.

 

Lenovo IdePad Tablet K1

Lenovo IdeaPad® Tablet K1 pomáha ku spojeniu s hudbou, filmami a aplikáciami na cestách. Jeho web, ako ste ešte nikdy nevideli, 10,1″ IdeaPad® Tablet K1 s operačným systémom Android 3.1 je optimalizovaný pre web ako žiadny iný tablet. K1 je dodávaný s plnou podporou pre najnovšie Flash obsahy a kompletný Digital Rights Management (DRM), takže si môžete legálne sťahovať a ukladať filmy vo všetkých dostupných formátoch. Navyše, okamžite môžete synchronizovať fotografie, hudbu a videá pomocou on-line úložného priestoru, takže môžete ľahko zdieľať dáta medzi viacerými zariadeniami, alebo s okolitým svetom pomocou populárnych sociálnych sietí. S prístupom k obchodom Lenovo App a Android Market, získate tisíce užitočných aplikácií a hier, stačí len kliknúť.

14.5.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+