MojAndroid

Zoznamka resp. vaše prvé stretnutie s novou známosťou môže byť občas aj jemne stresujúcou záležitosťou. Vplyv má na vás mnoho faktorov a hoci by ste to možno nepovedali – aj technológie. Web Match.com prináša už 8. ročník štúdie “Singles in America,” ktorá priniesla pomerne zaujímavé výsledky. Tento rok sa štúdie zameranej aj na technológie zúčastnilo viac ako 5000 respondentov, ktorí si hľadali novú známosť.

Náš tip
iPhone X očami Androiďáka: Celkové dojmy a hodnotenie [3. časť]

iPhone vs. Android

Štatistiky ukázali aj niekoľko zaujímavých faktov po stránke smartfónov. Používatelia iPhonov mali totiž až 21-krát väčšiu pravdepodobnosť, že zle odhadnú používateľa Androidu na druhej strane. Ten to nemusí brať úplne športovo a rande môže ukončiť. Opačná situácia ukazuje, že používatelia Android smartfónov mali v rámci rovnakej problematiky 15-krát väčšiu pravdepodobnosť, že zle odhadnú používateľov iPhonov.

66% respondentov vyjadrilo jasné “NIE” odpisovaniu na správy počas stretnutia.

Výsledky ukázali aj niekoľko ďalších, ľahko bizarných štatistických údajov. 58% respondentov tvrdí, že nechce mať na stole telefón počas rande a chce sa teda plnohodnotne venovať partnerovi resp. partnerke. 75% zasa tvrdí, že nechce aby bolo prípadné telefonovanie počas rande realizované bez vysvetlenia a 66% respondentov vyjadrilo jasné “NIE” odpisovaniu na správy počas stretnutia.

Náš tip
Samsung Galaxy Note 8 v teste stabilizácie videa pokoril iPhone X

Celkovo až 92% žien, ktoré sa zúčastnili prieskumu tvrdilo, že používajú skôr starší model smartfónu. Zaujímavosťou môže byť, že len pre 14% zúčastnených pôsobí rušivo samotný zvuk klávesnice na smartfóne (napríklad zvuk stlačenia klávesy alebo vibrovanie). Ako by ste odpovedali na podobné otázky? Hraje u vás rolu niektorá zo spomínaných situácií? Vaše otázky a postrehy nám môžete napísať do diskusie pod článkom.

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+