MojAndroid

Popcorn Time je jednou z najpoužívanejších aplikácií na sťahovanie torrentov. Služba fungovala doteraz len v beta verzii, avšak to bude čoskoro minulosťou. Vývojári prisľúbili, že už v júni vydajú stabilnú verziu tejto aplikácie.

Nová aplikácia vo verzii 3.0 bude kompletne redizajnovaná s niekoľkými funkciami navyše. Vývojári integrujú nové UI, ktoré bolo vytvorené na základe Material Design. Ďalej sa dočkáme asynchronných požiadaviek, vylepšení výkonu a mnoho ďalších noviniek ako napr. sekcia pre nájdenie obsahu na základe vašich záujmov.

Oficiálny dátum vydania síce nepoznáme, ale malo by to byť už budúci mesiac. Ak nevydržíte dovtedy čakať, môžete si stiahnuť beta verziu priamo z oficiálnej stránky Popcorn Time.

Zdroj: Android Authority

11.5.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+