MojAndroid

Ešte v tomto lete príde na smartfóny s Androidom a iOS úplná novinka, akési pokračovanie obľúbených Pokémonov. Avšak herný mód bude úplne iný. Všetci si ešte veľmi dobre pamätáme, aký ošiaľ vzbudila hra Pokémon Go! Čaká nás niečo podobné aj v tomto prípade?

V tejto hre spolupracujú tréneri a Pokémoni na tom, aby dokázali, že sú skutočnými šampiónmi turnaja na ostrove Pasio.

Kedy bude hra k dispozícii?

Oficiálny dátum predstavenia ešte oznámený nebol, no malo by to byť ešte počas tohto leta.

Kde sa hra odohráva?

Celý dej sa odohráva na ostrove s názvom Pasio, niekde v Pokémonovskom vesmíre. Tréneri z celého sveta sa stretli na tomto ostrove, aby sa zúčastnili turnaja.

Čo vlastne v hre robíte? Aký je váš cieľ?

Toto je najväčším rozdielom oproti ostatným Pokémon hrám. Nechodíte a nezbierate nových Pokémonov. Každý tréner má len toho svojho. Vaším cieľom je sformovať tím troch trénoerov, s ktorými si vybojujete cestu až na vrchol.

Je táto hra zdarma?

Hru stiahnete zdarma, avšak obsahuje in-game nákupy. To  znamená, že niečo získate zdarma, niečo si budete musieť kúpiť. Na tomto princípe funguje väčšina dnešných moderných hier.

Ako bojujete?

Boj prebieha v reálnom čase. Váš tím troch trénerov čelí inému tímu, ktorý je riadený počítačom. Tréneri môžu vstúpiť do akcie tiež, môžu napríklad ozdravovať svojich Pokémonov. Možno sa v budúcnosti dočkáme aj súbojov medzi reálnymi hráčmi. To ale uvidíme neskôr.

Akí tréneri sa nachádzajú v hre?

Stretnúť môžete prakticky všetky svoje obľúbené postavy. Nechýba Brock, Misty, Cynthia, Thorton či Korrina.

Je táto hra nejako prepojená s Pokémon Go?

Nie je. Táto hra je samostatná a s hrou Pokémon Go nemá absolútne nič spoločné.

A čo vy? Tešíte sa na túto hru a vyskúšate ju?

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+