MojAndroid

Možno poznáte podcast operátora 4ka s názvom Čaj o 4tej. Ak nie, je to podcast o rôznych technologických zaujímavostiach. V jednej z najnovších častí vyspovedali zakladateľa nášho portálu, na ktorom práve prebieha anketa 4ka Android Code 2021, Michala Chabadu.

Vypočujte si podcast operátora 4ka

Roland Kyska zo 4ky v podcaste spomína na to, ako presviedčal kolegov na podporu našej súťaže, ktorej partnerom sú už šiesty rok. Do nej sa každoročne zapájajú vývojári slovenských aplikácii, aby bojovali o vaše hlasy. Vy tak rozhodnete, ktorá aplikácia je najlepšia v každej z ôsmich kategórií.

V podcaste ďalej riešili, prečo mali poisťovne aplikácie a prečo od nich upustili a iné zaujímavé témy. Podcast nájdete na Spotify, prípadne vo forme videa na YouTube:

Náš tip
4ka Android Code 2021: Vyberte najlepšie slovenské aplikácie a vyhrajte Google Pixel 6
4.12.2021

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+