MojAndroid

Od toho momentu, ako bola populárna aplikácia Pocket odkúpená Mozillou, Pocket disponuje pravidelnými aktualizáciami, ktoré vždy prinesú nové funkcie. Aplikácia poskytuje ukladanie akéhokoľvek obsahu na to, aby si ho používateľ neskôr prezrel, vypočul či prečítal. Najnovšia verzia aktualizácie je 7.0.1.2 a po čase ide o naozaj veľkú aktualizáciu, ktorá prináša vizuálnu obnovu a nové funkcie spojené s počúvaním – Pocket sa zrejme snaží byť viac podcastovou aplikáciou.

Podcasty sa tešia veľkej obľube a Pocket sa tomuto trendu prispôsobuje

Možnosť počúvať obsah, ktorý si bežne môžete prečítať, sa v súčasnosti teší naozaj veľkej popularite. Môžme to pripísať šetreniu času tým, že obsah počúvame počas toho, ako sme v pohybe alebo vykonávame niečo iné. Najnovšia aktualizácia Pocketu teda prináša nové používateľské rozhranie – veľmi podobné podcast aplikácii – ktoré disponuje možnosťou počúvať všetky svoje uložené články. Zahŕňa tiež nové hlasy, ktoré pôsobia prirodzenejšie, takže počúvanie článkov bude naozaj pôsobiť ako počúvanie skutočného podcastu alebo rádia.

Používatelia si tiež môžu všimnúť osviežený dizajn celej aplikácie. Nie je to obrovský odklon od toho, čo sme poznali do teraz, ale dizajn pôsobí skutočne príjemne. Sú dostupné aj tmavšie témy, na početné žiadosti zástancov dark módu.

Prihláste sa na odber nášho YouTube kanálu MojAndroid.sk

Na najnovšiu verziu Pocket môžete prejsť pomocou Obchodu Google Play, či priamym stiahnutím APK súboru.

Verzia: 6.7.6.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 6.7.6.1
Aktuálna cena: Zdarma

12.10.2018
Zdroj: androidpolice

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+